playtech tallinn
hillar otto memorial 2017
köögimööbel samanta

Kelle eest sa ära JOOKSED? Miks üldse JOOSTA? | Liigume

Mõni aeg tagasi kirjutasin maratonijooksu tulemuste jaotusest ja sa siis sai lubatud ka 10km jooksu ajad üle vaadata. Siin on tulemused. Aluseks on võetud 2010 sügisjooksu 10km tulemused, millest mõningase puhastamisega jäi sõelale 6219 tulemust nendest 2830 meest ja 2724 naist. Sugude arvestusest jäi välja 665 poissi ja tüdrukut.

Pullerits: Hämmastav! Miks mehed ei suuda 10 km alla 40

Või kui ei jõua joosta 10 km, siis vali hoopis nt 5 km kõndimist. Oluline on ennast liigutada, mitte mõelda, et ma ju ei jõua 10 km. Kui 5 km ka ei jõua, siis vali kasvõi 3 km distants aga Ära jää ainult koju diivanile lösutama ja mõtlema, miks midagi EI SAA teha.

Kuidas alustada jooksmisega? - Algajad - Fitness.ee foorum

kuidas joosta 10 km

40. korda Otepää-Tartu maratoni stardis olnud ja alati lõpetanud, jäägu starti kas või tund või koguni nädala hiljaks, Matti Silberil oli seekord päris raske, ei teagi, kuidas tema lõpetas. Igatahes mina olin saanud 10 km Tõnukesega koos joosta, seda ei tarvitse edaspidigi kuigi tihti juhtuda.

Kuidas läks SEB Tallinna 21,1 km ja Rakvere rahvajooksu

Minu esimene, õnneliku lõpuga, maraton ehk lugu sellest

Treeni SEB Tallinna Maratoniks või Tallinna Sügisjooksu 10 km distantsiks koos Jooksukooliga‼️Treeningud kõigile TASUTA‼️. Juhul, kui Sa täna mõtled, et võiks 9. septembril joosta Tallinna Sügisjooksul 10 km, siis siit on hea alustada! Trenni on oodatud nii algajad kui ka edasijõudnud.

edukad kaalulangetajad - kuidas langetate? - Perekooli Foorum

10 km koos Tõnukesega | konnulacontra

Kuidas joosta 24 tunniga 232,433 km ehk Eesti rekord 14. juulil, olles täielikus mugavustsoonis - soojal Kreeka mererannal pere ja sõprade ringis, mõnus jooksutreening tehtud, kõht …

Kuidas hakata jooksma? - Anna Karolin - Fitlap.ee

Kui mul on näiteks see 10 minuti piir joostud kiirusega 8,5 km/h, siis ma suudan edasi joosta veel kolm korda sama kaua. Kuid see võtab aega. Kellel on üldfüüsiline vorm parem, võtab 5- ja 10-kilomeetriste distantside jooksmine muidugi kiiremini.

Ahto Tatter: kuidas jooksuvõistluseks valmistuda? | Algaja

Blogipostitus rääkis sellest, kuidas üks algaja õppis jooksma ja jooksmist armastama ja kuidas jooksmisest üldse mõelda. Ja tema eeskujul õppisin ka mina, kuni poolmaratonini välja. Sel ajal kaalusin 80kg, mida on minu pikkuse juures palju. Aga hakkama sain sellegipoolest. Isegi praegu 88 kg juures saan rahulikult joosta.