kuusakoski rehvid
rakvere lõunakeskus
coop pank säästukaart

BC Kalev/Cramo - foorum - Vaata teemat - TTÜ
Karl Rinaldo 23/09/2018 10:32 Kommenteeri Jade Šadeiko, Tallinna Ülikool, Tartu Ülikool Bigbank, TTÜ Tradehouse Tartus toimuval sügisturniiril testivad algava hooaja eel vormi kolm Eesti naiskonda.

Eesti Korvpalliliit
TTÜ KK korvpallimeeskond teatas pühapäeval, et tiimi üks liidreid, tagamängija Sten Olmre, jätkab ametlikult TTÜ meeskonnas ning asus ülikooli õppima ärinduse erialale. Sama uudise oli tagamees Korvpall24.ee portaalile avaldanud juba juuli keskel. TTÜ KK Facebooki lehel uuriti ka seda, miks Olmre tänavu Eesti koondises ei ole.

Klubid – Eesti jõutõsteliit
Merisalu SK. Nõo alevik, Kivi tn 2-36, 61601, reg.kood 80426552 . MTÜ Jõusport. Elva linn, Kaja tn 11, 61505, reg.kood 80546428 . Sisekaitseakadeemia SK

Põnevuslahing: korvpallurid alistasid TTÜ lisaajal - Sport

Images of TTÜ klubid
ttü klubid
Janar Talts (sündinud 7. aprillil 1983) on Eesti endine elukutseline korvpallur.. Ta veetis suurema aja oma klubikarjäärist Tartu Ülikool/Rocki meeskonnas, ent mängis ka välismaa klubide eest.. Talts alustas profikorvpallikarjääri 2001. aastal, kui ta liitus TTÜ/A. Le Coqiga.Selles meeskonnas mängis Talts 2002. aasta lõpuni, kuni sõlmis Kaleviga lepingu ja jäi Kalevi ridadesse

Järelvaadatav: suurlahinguks valmistuv Pärnu võitis
ttü klubid
Selver Tallinn - TTÜ 31.10.2015 (26) D-klassi turniir Lillekülas (8) PÖIDLAD PIHKU! Algab Eesti meistrivõistluste poolfinaalseeria. 05.04.2018. Homme algab Eesti meistrivõistluste veerandfinaalseeria. 27.03.2018. Orav Credit24 meistriliiga üks suurimaid punktikahureid, Rannar resultatiivne blokis.

Capoeira Eestis Kui tahate saada tugevamaks, õppida ennast kaitsma, arendada tasakaalu ja painduvust - siis brasiilia võitluskunst Capoeira aitab Teil saavutada väga palju tänu traditsioonide rikkusele ja mitmekülgsusele: ebatavaline võitlus, muusika, kaasakiskuv mängu loomingulisus

Eesti Korvpalliliit - basket.ee
Jaan Puidet (sündinud 4. jaanuaril 1992) on eesti korvpallur.Ta mängib TTÜ Korvpalliklubi koosseisus.. Puidet alustas profikarjääri 2008. aastal Kuremaa SK meeskonnas. Järgmisel hooajal liitus ta Pärnu korvpalliklubiga. 2010. aastal mängis ta BC Kalev/Cramos, kellega tuli Eesti meistriks.Alates 2011. aastast mängib Puidet TTÜ Korvpalliklubis. 2015. aasta sügisel astus Jaan Puidet

Sündmused TTÜs 13.-19. veebruar < Ülikooli sündmused
Eesti-Läti võrkpalli ühisliiga nelja parema sekka jõudsid tänavu vaid Eesti klubid. 2:0 paremusega edenes poolfinaali vaid Pärnu, ülejäänud veerandfinaalseeriad läksid kolmemänguliseks. Enim närvikõdi pakkus kahe Eesti meeskonna osalusel peetud Rakvere ja TTÜ veerandfinaalpaar. Kolmandas mängus suutis TTÜ eile kodusaalis 3:2 võidu võtta, viies geim kuulus Tehnikaülikooli